Блог

Український гурт SKAI з всеукраїнським ювілейним туром «Скай 15 років»

Український гурт SKAI з всеукраїнським ювілейним туром «Скай 15 років»

8 березня в міжнародний день жінок до Умані завітав український гурт SKAI з всеукраїнським ювілейним туром «Скай 15 років»! Цю подію не могли оминути викладачі та студенти кафедри хореографії. «СКАЙ» (лат. «SKAI»)  український рок-гурт, що виконує музику в стилі альтернативний рок, поп-рок та нової хвилі пост-панку. Був учасником фестивалів Перлини сезону, Таврійські ігри, Червона рута (третя премія у галузі рок-музики).

Олег Собчук та Олександр Грищук разом навчались у Тернопільському галицькому коледжі і пізніше заснували гурт, це сталось 2001 року. За короткий час гурт здобув популярність, в основному у Західній Україні, виступивши на фестивалях Червона Рута, Перлини сезону, Таврійські ігри та інших, менш значимих.

2005 року гурт взяв участь у проекті Свіжа кров на музичному телеканалі М1, це й стало справжнім початком популярності. Едуард Клім, один із членів журі і засновник Lavina Music, вподобав стиль і музику СКАЙ, тому запропонував їм підписати контракт.

Атмосфера любові, тепла та драйву була присутня на протязі всього концерту. Чудовий гурт подарував нові пісні, які увійшли в ювілейний альбом з дуже символічною назвою «Нове життя» – адже у 15 все тільки починається!

Прокоментуй!

Додати коментарі